آبگرمکن صنعتی کارواش

اگر قصد خرید بهترین آبگرمکن صنعتی کارواش را دارید و می خواهید یک آبگرمکن صنعتی کارواش با کیفیت را همراه قیمت های استثنایی تهیه نمایید ،پیشنهاد ما به شما شرکت نوین مبدل با بیش از سی سال سابقه ی تولیدی درخشان می باشد که در ساخت آبگرمکن صنعتی کارواش از بهترین و مرغوب ترین ورقهای ایرانی استفاده می کند وقبل ازتولید محصول ابتدا کلیه ورق ها جهت ساخت آبگرمکن صنعتی کارواش ازطریق مسئول کنترل کیفی، بازرسی و بعد از اتمام بازرسی اولیه اپراتور شروع به جوشکاری می کند بعداز تمام شدن مراحل جوشکاری آبگرمکن صنعتی کارواش طی چندین نوبت تست شده وبعد از امتحان محصول با تایید مسئول کنترل کیفی که بسیار دقیق و حساس می باشد آبگرمکن صنعتی کارواش به دست مشتریان عزیز شرکت نوین مبدل  می رسد.تأمین آب گرم مصرفی و بهداشتی یکی از مهم ترین بخش های  تمام ساختمان ها اعم از اداری، تجاری، مسکونی و … می باشد. میزان استفاده از آب گرم بهداشتی با توجه به نوع کاربری ساختمان و آب و هوا متغییر و متفاوت می باشد، در این راستا آبگرمکن صنعتی یکی از محصولات گرمایشی صنعتی است که از آن برای گرم کردن آب بهداشتی واحدهای تولیدی، صنعتی، کارواش ها و … استفاده می شود.اگر می خواهید بیشتر با شرکت نوین مبدل تهران که یکی از برترین شرکت های تولید کننده ی آبگرمکن صنعتی کارواش می باشد ،آشنا شوید همراه من باشید تا بخش کوچکی از ویژگی های این شرکت برتر تولیدی را کنار هم مرور کنیم و بیشتر با ساختار و نحوه ی تولید آبگرمکن صنعتی کارواش آشنا شویم .

تلفن تماس :
۰۲۱۷۷۲۹۸۸۷۱
شماره ما را از ۱۱۸ بخواهید .
۰۹۱۲۷۹۵۶۹۳۴۰۹۱۲۳۹۰۹۱۳۷

ویژگی ها و خدمات برتر شرکت نوین مدل  به شرح زیر است.

 • ۱_ تولید انواع منابع کویلدار ایستاده و خوابیده در اندازه و لیتراژ های استاندارد و مختلف و یا طبق درخواست مشتریان گرامی.
 • ۲_تولید انواع منبع دوجداره در لیتراژ های مختلف.
 • ۳_ساخت انواع مبدل های حرارتی و برودتی پوسته و لوله، مسی و استیل در اندازه و سایزهای مختلف.
 • ۴_اولین شرکت تولید کننده منبع دوجداره کویلدار ایستاده و یا خوابیده .
 • ۵_تنها شرکت تولید کننده فیلترشنی کویلدار (تصفیه آب استخر ) با حذف منبع های کویلدار استخرها جهت صرفه جویی در هزینه های مشتریان عزیز
 • ۶_ساخت انواع سختی گیر رزینی دستی و اتومات جهت تسویه و سختی ph اب
 • ۷_طراحی وساخت انواع کویل های مسی با ضخامت ۰/۷ برای گرم شونده با اب و ۰/۹ ، ۱/۲ برای گرم‌ شونده با بخار با لوله مس قائم و باهنر و مهر اصل.
 • ۸_طراحی و ساخت انواع مبدل ها و کویل های استیل ، ایمکس، کریپسول ، فلکسینیوس با لوله های استیل ۳۰۴ درز دار و ۳۱۶ بدون درز بصورت تکی و عمده .
 • ۹_ساخت تجهیزات به وسیله برترین مهندسان و حذف واسطه ها و در نتیجه کاهش قیمت های تمام محصولات.
 • ۱۰_تمامی محصولات داری ۳۶ الی ۶۰ ماه ضمانت نامه ی کتبی شرکتی و هم چنین دارای ۱۰ سال خدمات پس از فروش می باشد  که هنگام خرید ابگرمکن صنعتی کارواش یا هر محصول دیگر که در شرکت نوین مبدل تولید می شود خدمت مشتریان عزیز تحویل داده می شود.
 • ۱۱_ساخت برترین ابگرمکن صنعتی کارواش زیر نظر برترین مهندسان و نخبگان ایرانی که شامل ابگرمکن صنعتی کارواش ۶۰۰ لیتری،۸۰۰لیتری،۱۰۰۰لیتری،۱۵۰۰لیتری،۲۰۰۰لیتری،۲۵۰۰لیتری،۳۰۰۰لیتری،۴۰۰۰لیتری،۵۰۰۰ لیتری و ۶۰۰۰لیتری می باشد.
 • ۱۲_نصب تمامی محصولات همراه برترین نیرو های کاری با حداقل ترین هزینه ی ممکن و در کوتاه ترین زمان برای تمام مشتریان گرامی.

آبگرمکن صنعتی کارواش نوین مبدل

آبگرمکن صنعتی کارواش نوین مبدل  جهت تولید آب ‌گرم مصرفی بهداشتی در ابعاد و ظرفیت ۵۰۰ تا ۶۰۰۰ لیتر گنجایش در نوع افقی و عمودی تولید و به بازار عرضه  می شوند. آبگرمکن صنعتی کارواش از منبع اصلی یا منبع ذخیره آب گرم و کوره احتراق تشکیل شده است که کوره احتراق در میان منبع آبگرمکن صنعتی  قرار گرفته است. با انتقال حرارت شعله مشعل از کوره احتراق به درون منبع آبگرمکن صنعتی، آب منبع آبگرمکن گرم می شود.آبگرمکن صنعتی کارواش از ورق گالوانیزه گرم و لوله آتش خوار ساخته و عملکرد کاری بسیار خوبی دارد. سرعت عملکرد و استقلال آبگرمکن را بصورت افقی و عمودی بر حسب سفارش و نیاز تولید و عرضه می کنند. مشعل آبگرمکن صنعتی می تواند از نوع مشعل گازی بدون فن یا اتمسفریک، مشعل گازی فن دار، مشعل گازئیلی، مشعل دوگانه سوز و یا مشعل های سه گانه سوز و مازوت سوز باشد. آبگرمکن های صنعتی در ابعاد و ظرفیت ۵۰۰ تا ۶۰۰۰ لیتر گنجایش در نوع افقی و عمودی تولید و عرضه می شوند.آبگرمکن صنعتی معمولاً بدون مشعل به بازار عرضه می شود و با توجه به شرایط و امکانات محیط باید مشعل مناسب محاسبه و انتخاب شود. هنگام خرید و سفارش آبگرمکن صنعتی کارواش بهتر است تمام جوانب و شرایط محیطی را در نظر بگیرید .اولین و مهمترین مسئله در زمینه آبگرمکن صنعتی کارواش ، ایمن بودن آن هاست، به این منظور باید دستگاهی را انتخاب کرد که از تمام سیستم های ایمنی استاندارد برخوردار بوده و به علاوه حتماٌ به شیر اطمینان و کلید حرارتی هم مجهز باشد. در زمان خرید، به نوع سوخت آبگرمکن هم باید توجه کرد. به طور کلی آبگرمکن های گازی به سبب همیشه در دسترس بودن انرژی گاز، مقرون به صرفه بودن و تمیز بودن آن از استقبال بیشتری برخوردارند.نحوه ی  کار این وسیله گرمایشی مانند آبگرمکن های خانگی بوده  و بدین صورت است که  گرمایش آب مصرفی را توسط تماس مستقیم شعله با جداره منبع آبگرمکن تأمین می کند. این کار باعث می شود سرعت و راندمان عملکرد آبگرمکن صنعتی کارواش افزایش یابد. یکی از ویژگی های متمایز  آبگرمکن صنعتی کارواش قابلیت کار  ان ها  با انواع  مشعل ها است . در واقع این آبگرمکن ها قابلیت کار با  مشعل گازی ، مشعل گازوئیلی ، مشعل دوگانه سوز و حتی مشعل های بدون فن یا اتمسفریک را دارند، که این موضوع استفاده از آن ها را در تمام مناطق امکان پذیر می کند.

موارد مورد استفاده از آبگرمکن های صنعتی

آبگرمکن صنعتی جزء آبگرمکن های مستقیم می باشد که می توان جهت تأمین آب گرم مصرفی بهداشتی آشپزخانه و رستوران های بزرگ، پارک ها و مساجد، کارخانه های تولیدی و واحدهای صنفی، کارگاه ها و کارواش ها، حمام های عمومی، کشتارگاه ها، استخرهای عمومی و … استفاده کرد. اگر مصرف آب گرم در کارواش شما نیز بالاست سفارش یک آبگرمکن صنعتی کارواش بهترین گزینه برای کسب و کار شما می باشد چرا که سادگی عملکرد آبگرمکن صنعتی باعث شده واحد های صنعتی از ان ها استقبال زیادی نمایند.

راهنمای خرید ابگرمکن صنعتی کارواش:

۱_راندمان حرارتی و کیفیت آب گرم تولید شده در آبگرمکن صنعتی از نوع افقی به دلیل انتقال حرارت بهتر بالاتر می باشد.

۲_آبگرمکن صنعتی کارواش در دو نوع عمودی و افقی ساخته می شوند

۳_نصب شیر اطمینان دما و فشار روی آبگرمکن صنعتی  کارواش یکی از واجبات است.

۴_نصب ترموستات مستغرق برای فرمانه خاموش و روشن شدن مشعل الزامیست.

۵_استفاده از زانوی آتش خوار  به عنوان کوره به دلیل خروج زود هنگام شعله و عدم ماندگاری آن برای تبادل حرارت کامل تر منسوخ شده است و به همین دلیل از لوله های مانیسمان با قطر مناسب به عنوان کوره در ساخت آبگرمکن صنعتی کارواش استفاده می شود.

 

 

بدنه ی ابگرمکن صنعتی کارواش نوین مبدل:

بدنه آبگرمکن صنعتی نوین مبدل تهران از ورق گالوانیزه گرم به ضخامت متناسب با ظرفیت، از ۴ تا ۸ میلی متر تولید می شوند. قسمت های جوشکاری شده از داخل و خارج با رنگ اپوکسی خوراکی پوشش داده می شوند، قسمت خارجی منبع نیز  با رنگ صنعتی سفید یا آبی بنا به درخواست مشتریان محترم رنگ امیزی می گردد. در آبگرمکن صنعتی افقی نوین مبدل تهران ضخامت ورق در تمام قسمت ها یکسان می باشد اما در نوع عمودی با توجه اعمال فشار و وزن آب به عدسی های دستگاه مخصوصا عدسی پایین ضخامت عدسی ها کمی بالاتر در نظر گرفته می شود.آبگرمکن صنعتی بامین تهویه دارای دریچه بازدید منهول برای بازرسی و تعمیرات احتمالی می باشد. روی بدنه دستگاه آبگرمکن نوین مبدل تهران ۸ اتصال نصب می شود که شامل : ورودی آب سرد، خروجی آبگرم، برگشتی آبگرم مصرفی، تخلیه،شیر اطمینان، ترموستات، ترموستات حد، گیج دما می باشد.

پس اگر قصد خرید ابگرمکن صنعتی کارواش را دارید بهترین و مطمن ترین انتخاب برای شما شرکت تولیدی نوین مبدل تهران می باشد چرا که با بیش از ۳۰ سال سابقه ی تولیدی درخشان و آشنایی کامل با فناوری ها روز و نیاز های مشتریان خود همیشه بهترین و با کیفیت ترین لوازم را تولید و به بازرار عرضه نموده اگر شما هم می خواهید از قیمت های یک آبگرمکن صنعتی کارواش آگاهی حاصل نمیاید فقط کافی است با مشاورین رایگان ما در مجموعه ی تولیدی نوین مبدل تهران تماس حاصل فرمائید تا همکاران من بتوانند شما را به طور کامل راهنمایی نمایند.با سپاس از اعتماد شما ، شرکت نوین مبدل تهران تولید کننده انواع تجهیزات صنعتی از جمله آبگرمکن صنعتی کارواش با بهترین کیفیت ، گارانتی و خدمات پس از فروش معتبر می باشد. کارشناسان شرکت نوین مبدل تهران با سال ها تجربه در این زمینه‌ اماده ی پاسخگویی و ارائه مشاوره به شما مشتریان گرامی می باشند، برای مشاوره و راهنمایی در خصوص نحوه انتخاب و خرید انواع ظرفیت های آبگرمکن صنعتی کارواش نوین مبدل تهران با کم ترین  ترین  قیمت ها در ازای برترین خدمات  با کارشناسان ما تماس حاصل فرمائید تا شما را در امر خرید هر چه بهتر یک ابگرمکن صنعتی کارواش راهنمایی نمایند.

با تشکر فراون از شما شرکت تولید کننده ی برترین ابگرمکن صنعتی کارواش(نوین مبدل تهران)

تلفن تماس :
۰۲۱۷۷۲۹۸۸۷۱
شماره ما را از ۱۱۸ بخواهید .
۰۹۱۲۷۹۵۶۹۳۴۰۹۱۲۳۹۰۹۱۳۷