آبگرمکن صنعتی برقی المنتی
مدل :
Nmt 40 kw
لیتراژ :
۴۰۰۰ لیتری
ضخامت ورق: ۶_۸ mm
تجهیزات و لوازم: 
المنت میله ای با فلنج درپوش دار
تجهیزات برقی کامل
ترموستات دیجیتال و انالوگ

قیمت همکار / عمده : استعلام قیمت

برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید

《لیتراژ محصولاتی که مشخصات آن در سایت نمیباشد بر اساس سفارش مشتری پذیرفته وساخته میشود.》

  • توضیحات محصول :

آبگرمکن برقی صنعتی جهت گرم کردن آب به وسیله انرژی الکتریکی طراحی و تولید میگردد .آبگرمکن صنعتی برقی از ظرفیت ۵۰۰ لیتر تا ۳۰۰۰ لیتر به صورت عمودی با ابعاد استاندارد تولید میشود . ( امکان ساخت بر حسب سفارش , با ابعاد و اندازه های متفاوت وجود دارد)

از آبگرمکن برقی بیشتر در مناطقی استفاده می شود که دسترسی به انرژی سوخت های فسیلی مانند گاز و گازوئیل در دسترس نباشد و یا بهای تمام شده این نوع سوختها بیشتر از بهای برق باشد.

ساختار آبگرمکن برقی صنعتی

مخزن اصلی آبگرمکن برقی صنعتی از ورق فولادی گالونیزه ویا استنلس استیل ۳۰۴  تولید می شود. ضخامت بدنه ، متناسب با حجم مخزن و فشارکاری آبگرمکن برقی صنعتی انتخاب می شود.مخزن آبگرمکن برقی صنعتی از عدسی های لبه دار در بالا و پایین مخزن بهره میبرد.عدسی های لبه دار به جهت جلوگیری از اعمال فشار آب به نقاط جوشکاری دارای مزیت شایانی نسبت به عدسی های بدون لبه هستند.

روی بدنه دستگاه به درخواست مشتریان دریچه بادید منهول ، هدهول یا هندنول نصب میشود.

بدنه آبگرمکن برقی مخزن دار دارای اتصالات ورود و خروج آب ، برگشتی آبگرم مصرفی ، هواگیری ، محل اتصال ترموستات ها و نمایشگر فشار ودما و شیر اطمینان و تخلیه دستگاه است.

آبگرمکن برقی صنعتی از المنت های برقی رفت و برگشتی U شکل چند ردیفه با توان مناسب مطابق با حجم آبگیری و آبگرم خروجی استفاده میکنند .آبگرمکن برقی  صنعتی دارای قابلیت گرمایش آب  تا ۸۰ درجه سانتی گراد و تحمل فشار  تا ۶ بار میباشند .( در فشار های بالاتر مطابق با درخواست مشتریان دستگاه آبگرمکن مخزن دار برقی با استفاده از بدنه ی ضخیم تر تولید میشود)

آبگرمکن برقی صنعتی دارای قابلیت اتصال آب سیستم برگشت آبگرم مصرفی است .

سیستم کنترل آبگرمکن برقی صنعتی

سیستم کنترل آبگرمکن برقی صنعتی دارای ک ترموستات یا کنترل کننده دما می باشند که توسط این ترموستات فرمان روشن یا خاموش شدن المنت ها داده می شود. البته واضح است که ترموستات به تنهایی قابلیت قطع و وصل کردن المنت های پرتوان را ندارد و باید بواسطه کنتاکتور های مربوطه این کار انجام شود. این ترموستات ها میتوانند از نوع قطع و وصل با نمایشگر دیجیتال و یا ترموستات های بدون نمایشگر باشند که نمونه های دیجیتال دارای حساسیت بالاتری نسبت به نوع آنالوگ هستند.

البته تمام تجهیزات را می توان برحسب سفارش تغییر داد و در صورت  درخواست  با استفاده از ترموستات های چند مرحله ای  دیجیتال دما  و با استفاده از تجهیزات  برقی اشنایدر یا زیمنس تابلو کنترل را تولید کرد که قابلیت  نصب روی بدنه دستگاه  را دارد.

کاربرد آبگرمکن صنعتی برقی

آبگرمکن برقی صنعتی جهت  تولید آبگرم مصرفی کارخانه ها ، کارگاه ها ، رستوران ها ،آبگرم مصرفی کشتی ها ، سکوهای نفتی،… مورد استفاده قرار میگیرد. البته به دلیل مصرف بالای برق و همچنین تجهیزات زیر بنایی مورد نیاز مانند برق سه فاز , کابل برق مناسب  ، تابلو برق و… استفاده از این نوع  ابگرمکن برقی مخزن دار محدود شده است.

عدم نیاز به دود کش , سهولت نصب, قیمت مناسب آبگرمکن برقی,وزن کمترو دبی بالاتر آبگرم نسبت به نوع آبگرمکن صنعتی گازی و… از مزایای مهم این آبگرمکن می باشد. از معایب آن میتوان به مصرف بالای انرژی برق اشاره کرد.

به همراه ابگرمگن صنعتی برقی دو دستگاه ترموستات مستغرق آنالوگ تک مرحله ای  با غلاف مسی  مخصوص نصب و شیر اطمینان  حساس به دما از نوع بالب دار ونمایشگر دما و فشار ارائه میشود. در صورت در خواست تابلو کنترل مجهز به سنسور ها و ترموستات های دیجیتال به همراه دستگاه تولید میشود .