ابگرمکن صنعتی 800 لیتری

آبگرمکن صنعتی ۸۰۰ لیتری
مدل :
Nmt 8 hw
لیتراژ :
۸۰۰ لیتری
ضخامت ورق: ۵_۶ mm

قیمت همکار / عمده : استعلام قیمت

برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید

《لیتراژ محصولاتی که مشخصات آن در سایت نمیباشد بر اساس سفارش مشتری پذیرفته وساخته میشود.》

  • توضیحات محصول :

آبگرمکن صنعتی نوین مبدل تهران

آبگرمکن صنعتی نوین مبدل تهران جهت تولید آبگرم مصرفی بهداشتی در ابعاد و ظرفیت ۵۰۰ تا ۶۰۰۰ لیتر گنجایش در نوع افقی و عمودی تولید و عرضه می شوند

مشعل آبگرمکن صنعتی نوین مبدل تهران

آبگرمکن صنعتی نوین مبدل تهران دارای مشعل فن دار با ظرفیت مناسب برای تولید آبگرم مصرفی از نوع گازی یا گازوئیلی و دوگانه سوز بنا به درخواست مشتریان می باشد. مشعل های مورد استفاده در آبگرمکن صنعتی نوین مبدل تهران از برند مشعل ایران رادیاتور و یا مشعل گرم ایران می باشد که بنا به نظر مشتریان قابل تغییر است. لوازم نصب مشعل از جمله شلنگ و فیلتر  و نازل و صافی گازوئیل و …. به همراه مشعل ارائه می شود.

بدنه آبگرمکن صنعتی نوین مبدل تهران

بدنه آبگرمکن صنعتی نوین مبدل تهران از ورق گالوانیزه گرم به ضخامت متناسب با ظرفیت، از ۴ تا ۸ میلی متر تولید می شوند. قسمت های جوشکاری شده از داخل و خارج با رنگ اپوکسی خوراکی پوشش داده می شوند. قسمت خارجی منبع با رنگ صنعتی سفید یا آبی بنا به درخواست مشتریان محترم رنگ امیزی می گردد. در آبگرمکن صنعتی افقی نوین مبدل تهران ضخامت ورق در تمام قسمت ها یکسان می باشد اما در نوع عمودی با توجه اعمال فشار و وزن آب به عدسی های دستگاه مخصوصا عدسی پایین ضخامت عدسی ها کمی بالاتر در نظر گرفته می شود.
آبگرمکن صنعتی بامین تهویه دارای دریچه بازدید منهول برای بازرسی و تعمیرات احتمالی می باشد. روی بدنه دستگاه آبگرمکن نوین مبدل تهران ۸ اتصال نصب می شود که شامل : ورودی آب سرد، خروجی آبگرم، برگشتی آبگرم مصرفی، تخلیه،شیر اطمینان، ترموستات، ترموستات حد، گیج دما می باشد.

کوره آبگرمکن صنعتی نوین مبدل تهران

کوره آبگرمکن صنعتی نوین مبدل تهران از لوله آتش خوار سایز ۴،۶ و ۸ اینچ بنا به سایز در حالت افقی بصورت دوپاس رفت و برگشتی و در حالت عمودی یک پاس با قرار دادن بافل داخل لوله آتش خوار تولید می شود.

تجهیزات کنترلی آبگرمکن صنعتی نوین مبدل تهران

جهت کنترل آب خروجی ذخیره شده در آبگرمکن صنعتی نوین مبدل تهران محل نصب دو عدد ترموستات مستغرق که بصورت سری در مدار نصب می شوند می توان استفاده کرد که ترموستات اول نقش قطع و وصل اولیه را انجام داده و ترموستات دوم که در دمای ۱۰ درجه بالاتر ست می شود بعنوان ترموستات حد می باشد که در صورت عمل نکردن ترموستات اول، عمل کرده و مشعل را خاموش می نماید.
جهت نمایش دمای داخل منبع آب خروجی در بالاترین قسمت آبگرمکن صنعتی بامین تهویه از گیج دمای ۰ تا ۱۲۰ درجه سانتی گراد می توان استفاده کرد که بصورت غلاف دار می باشد. به جهت جلوگیری از افزایش فشار احتمالی در داخل منبع آبگرمکن صنعتی از شیر اطمینان حساس به دما بابالب حرارتی نیز می توان استفاده کرد

امکانات و کاربردهای آبگرمکن صنعتی نوین مبدل تهران

از آبگرمکن صنعتی برای تامین آبگرم مصرفی کارخانجات، کارگاه ها، حمامهای عمومی، کارواش ها، رستوران ها، استخرها و ….. می توان استفاده کرد. محل نصب لوله برگشت ابگرم مصرفی بدلیل فاصله زیاد بین مصرف کننده تا آبگرمکن صنعتی در نظر گرفته شده تا تولا در مصرف آب صرفه جویی شده و ثانیا مصرف کننده پس از باز کردن شیر آبگرم منتظر گرم شدن آب نشود. آب برگشتی به آبگرمکن توسط پمپ مخصوص انجام می شود که با توجه به طول مسیر و تعداد مصرف کننده ها و ظرفیت آبگرمکن صنعتی محاسبه می شود.

گارانتی آبگرمکن صنعتی نوین مبدل تهران

آبگرمکن صنعتی نوین مبدل تهران دارای یک سال گارانتی می باشد .

مشاوره و فروش آبگرمکن صنعتی نوین مبدل تهران

با سپاس از اعتماد شما ، شرکت نوین مبدل تهران تولید کننده انواع تجهیزات ساختمانی از جمله آبگرمکن صنعتی با بهترین کیفیت ، گارانتی و خدمات پس از فروش معتبر می باشد. کارشناسان شرکت نوین مبدل تهران با سالها تجربه در این زمینهآماده پاسخگویی و ارائه مشاوره به شما مشتریان گرامی می باشند. برای مشاوره و راهنمایی در خصوص نحوه انتخاب و خرید انواع ظرفیت های آبگرمکن صنعتی نوین مبدل تهران با نازل ترین قیمت ها با کارشناسان ما تماس بگیرید.