خرید مبدل برودتی

اگر قصد خرید مبدل برودتی را دارید ما بهترین شرکت جهت خرید مبدل برودتی را به شما عزیزان معرفی می کنیم. شرکت نوین‌ ‌مبدل تهران  با بیش از سی سال سابقه ی کاری درخشان عنواع خدمات که شامل ساخت  منابع کویلدار ایستاده و خوابیده در اندازه و لیتراژ های استاندارد و مطابق با نیاز مشتری های عزیزمان است تولید میکند ،همچنین تولید انواع منبع دوجداره در لیتراژ مختلف را بر عهده دارد. از دیگر خدمات شرکت می توان به ساخت انواع مبدلهای حرارتی و برودتی پوسته و لوله، مسی و استیل در اندازه و سایزهای مختلف اشاره نمود. شرکت نوین مبدل اولین شرکت تولید کننده منبع دوجداره کویلدار ایستاده و یا خوابیده می باشد هم چنین تنها شرکت تولید کننده فیلترشنی کویلدار (تصفیه آب استخر ) با حذف منبع های کویلدار استخرها جهت کاهش هزینه های مشتریان گرامی است .ساخت انواع سختی گیر رزینی دستی و اتومات جهت تسویه و سختی اب. طراحی وساخت انواع کویل های مسی با ضخامت ۰/۷ برای گرم شونده با اب و ۰/۹ ، ۱/۲ برای گرم شونده با بخار با لوله مس قائم و باهنر و مهر اصل از دیگر خدمات ارزنده این شرکت بزرگ می باشد. طراحی و ساخت انواع مبدلها و کویلهای استیل : ایمکس، کریپسول ، فلکسینیوس با لوله های استیل ۳۰۴ درز دار و ۳۱۶ بدون درز بصورت تکی و عمده. همه و همه را با ما در شرکت نوین مبدل تجربه نمایید.   کیفیت های باور نکردنی در  تمام این محصولات با شرکت نوین مبدل با همکاری تیم مهندسان برتر کشور و با توجه به تجربه ی درخشان شرکت ،تولید و طراحی می شوند و ما دست هر گونه واسطه ای را از این صنعت حذف نموده ایم و به شما اطمینان می دهیم جهت خرید مبدل برودتی نازل ترین قیمت ها را همراه با  بالاترین کیفیت می توانید همگام با تیم تخصصی نوین مبدل تهران تجربه کنید.

تلفن تماس :
۰۲۱۷۷۲۹۸۸۷۱
شماره ما را از ۱۱۸ بخواهید .
۰۹۱۲۷۹۵۶۹۳۴ – ۰۹۱۲۳۹۰۹۱۳۷

تمامی محصولات شرکت ما دارای ۳۶ الی ۶۰ ماه ضمانت نامه کتبی شرکتی QS و گواهینامه بین المللی ISO و ۱۰ سال خدمات پس از فروش می باشند که هنگام خرید مبدل برودتی یا سایر محصولات خدمت مشتری های خود ارائه می دهیم. پس اگر قصد خرید مبدل برودتی را دارید همین الان با همکاران من تماس حاصل فرمائید تا از خدمات ویژه ی  شرکت بهره مند شوید.مبدل های حرارتی در صنایع مختلف  و تبرید، کاربردهای اساسی و فراوانی دارد که ما در این مقاله به طور کامل به کاربردها و نکات طراحی مبدل های حرارتی  اشاره خواهیم نمود.

عنواع مبدل های برودتی تولید شده در شرکت نوین مبدل:

شما می توانید در زمینه خرید مبدل برودتی هر نوع از مبدل ها را که متناسب با نیاز شما باشد را خریداری نمایید.

مبدل های برودتی را می توان بر حسب فشاری کاری سیال به سه دسته ی مبدل های فشار پایین، فشار متوسط و فشار بالا دسته بندی کرد اما اکثر اوقات مبدل ها را براساس نوع ساختار ان ها دسته بندی می کنند که شامل:

۱_مبدل برودتی لوله ای دوبل.

ساده ترین نوع مبدل های برودتی که در صنعت از ان ها استفاده می شود مبدل های برودتی لوله ای دوبل می باشد .یکی از مواردی که باعث شده در صنعت استفاده ی زیادی داشته باشند ارزان بودن این مبدل ها چه از لحاظ طراحی چه در مبحث تعمیر و نگهداری، ان ها را به انتخاب مناسبی برای صنایع کوچک تبدیل کرده اما از طرفی به دلیل اشغال فضای زیاد  و راندمان پایین در مقیاس های بزرگ، در صنایع مدرن باعث شده بیشتر از مبدل های با راندمان بالاتر همچون مبدل های پوسته و لوله و مبدل های صفحه ای استفاده  شود.ساختار یک مبدل حرارتی لوله ای، در ساده ترین شکل خود شامل دو لوله با قطر متفاوت می باشد که لوله کوچکتر به صورت هم مرکز درون لوله دیگر قرار می گیرد. چنانکه یکی از سیال ها درون لوله کوچکتر و سیال دیگر در فضای حلقوی بین دو لوله جریان می یابد. در واقع، این دیواره لوله داخلی است که سطح انتقال حرارت را تشکیل می دهد واغلب جهت دستیابی به سطح بیشتر، فین گذاری می شود.

کاربرد مبدل های برودتی لوله ای دوبل:

مبدل های لوله ای برای کاربردهایی مناسب هستند که یا نرخ جریان سیال های عبوری کم بوده و تغییرات دمایی زیادی مد نظر می باشد یا انتقال حرارت کمی برای نرخ جریان زیادی مورد نیاز است. البته این در حالی است که با توجه به ابعاد مبدل های لوله ای، استفاده از آن ها در شرایطی که فضای کافی وجود داشته باشد، منطقی خواهد بود. قابل  ذکر است که می توان جهت ایجاد ظرفیت های بیشتر، چندین تعداد مبدل لوله ای را به صورت سری یا موازی با یکدیگر، به شکل عمودی نصب نمود. مبدل های برودتی لوله ای در صنایع غذایی و همچنین تهویه مطبوع (به عنوان بویلر، اواپراتور و یا کندانسور) بیشترین کاربرد را دارند.

۲_مبدل های برودتی پوسته و لوله:

یکی از متداول ترین مبدل های برودتی در صنایع مختلف از جمله تهویه مطبوع و برودت صنعتی،مبدل حرارتی پوسته و لوله می باشد.همان طور که از اسم این مبدل پیداست این مبدل از تعدادی لوله تشکیل شده است که درون پوسته ای استوانه شکل قرار می گیرند.دو جریان سیال با دماهای اولیه متفاوت وارد مبدل می شوند که  یکی از درون لوله ها و دیگری از درون پوسته عبور می کند. حرارت از طریق دیواره لوله ها، بین دو سیال منتقل می شود، گاهی از سیال داخل لوله به سیال جاری در پوسته و گاهی بر عکس.

هریک از سیال ها می توانند از مایعات و یا از گازها باشند و این امکان نیز وجود دارد که هرکدام از درون لوله یا پوسته جریان داشته باشند. مبدلی که فقط سیال مایع و یا صرفاً سیال گاز در دو طرف آن (درون پوسته و لوله) جریان دارد را مبدل تک فازی می نامند. مبدل های دو فازی می توانند برای انتقال حرارت به مایع جهت جوشاندن و تبخیر آن  و یا به منظور خنک کردن بخار برای چگالش با تغییر فازی که عمدتاً در سمت پوسته اتفاق می افتد، بکار روند.

کاربرد های مبدل حرارتی پوسته و لوله:مبدل های حرارتی پوسته و لوله را می توان از رایج ترین نوع مبدل های حرارتی دانست که بیشتر برای سرمایش و گرمایش مایعات و گازها مورد استفاده قرار می گیرند .انعطاف پذیری ان ها در مبحث تولید امکان استفاده از ان ها را در دما و فشار های مختلف و سیال های متفاوت فراهم می کند.مبدل های حرارتی پوسته و لوله به طور گسترده در فرایندهایی که به سرمایش و یا گرمایش حجم زیادی از جریان مایع و یا گاز نیاز است، به کار گرفته می شوند. برخی از کاربردهای معمول مبدل های حرارتی پوسته  : نیروگاه تولید برق، ، ، تولید کاغذ، داروسازی، پتروشیمی و پالایشگاه، تولید اسید سولفوریک، معادن و …

۳_مبدل حرارتی صفحه ای:

نوعی مبدل حرارتی صفحه ای است که از صفحات نازک فلزی تشکیل شده که حرارت را بین دو سیال سرد و گرم انتقال می دهد.صفحاتی با سطوح صاف و یا موج دار که ضمن ایجاد کانال هایی برای جریان های سیال، آن ها را از هم جدا می سازند.مزیت مبدل حرارتی صفحه ای نسبت به سایر مبدا ها این است که جریان سیال در معرض سطح بزرگتری برای تبادل گرما قرار می گیرد،در نتیجه انتقال حرارت بهتر صورت گرفته و تغییر دما با سرعت بیشتر اتفاق می افتد.همان طور که نزدیکی دما  در یک مبدل حرارتی صفحه ای می تواند به اندازه ۱ درجه سانتی گراد باشد، در حالی که در مبدل های پوسته و لوله، حدود ۵ درجه سانتی گراد است. بنابراین برای نرخ یکسانی از انتقال حرارت، اندازه یک مبدل حرارتی صفحه ای به مراتب کوچکتر از ابعاد یک مبدل پوسته و لوله خواهد بود؛ زیراکه سطوح انتقال حرارت بزرگی، به صورت فشرده توسط صفحات مبدل ایجاد می شود. لذا، امروزه استفاده از مبدل های حرارتی صفحه ای در صنایع مختلف فراگیر شده است.

مبدل های حرارتی صفحه ای نیز خود به سه مدل و طراحی متفاوت تقسیم بندی می شوند که شامل:مبدل های حرارتی صفحه ای واشر دار،مبدل های حرارتی صفحه ای لحیم کاری شده،مبدل های حرارتی صفحه ای جوشکاری شده.

 

کاربرد مدل های حرارتی صفحه ای:

با توجه به طراحی های گسترده ی مبدل های حرارتی کاربرد های متنوعو زیادی را می شود برای ان ها نام برد.

  • ۱_کاربرد مبدل های حرارتی صفحه ای واشردار: سیستم های سرمایش و گرمایش منطقه ای به منظور ایجاد ارتباط بین ساختمان و شبکه، بازیابی حرارت، HVAC و صنایع گوناگونی از جمله مواد غذایی
  • ۲_کاربرد مبدل های حرارتی صفحه ای لحیم کاری شده: هیت پمپ، چیلر، سیستم سرمایش و گرمایش منطقه ای به عنوان واحد رابط حرارتی و …
  • ۳_کاربرد مبدل های حرارتی صفحه ای جوشکاری شده: نیروگاه های تولید برق، پالایشگاه های نفتی و …

با توجه به آنچه که ذکر شد اگر قصد خرید مبدل برودتی و حرارتی را دارید با همکاران من در مجموعه ی بزرگ نوین مبدل تماس حاصل فرمایید ،شرکت نوین مبدل با دارا بودن بهترین مهندسان و تولید کنندگان مجرب از امکانات و تجهیزات پیشرفته در زمینه طراحی و ساخت عنوان محصولات مطابق با اخرین دستاورد های روز دنیا  استفاده می کند.شعار شرکت نوین مبدل تهران مطمئن و توانا می باشد و همواره در ارتقای کیفیت محصولات خود می کوشد پس برای خرید مبدل برودتی با کیفیت عالی قطع به یقین تیم تخصصی شرکت نوین مبدل تهران بهترین انتخاب برای شما می باشد.

تلفن تماس :
۰۲۱۷۷۲۹۸۸۷۱
شماره ما را از ۱۱۸ بخواهید .
۰۹۱۲۷۹۵۶۹۳۴ – ۰۹۱۲۳۹۰۹۱۳۷