مبدل حرارتی ۱۲۰ کیلو وات فلکسینوکس
مبدل حرارتی استخری ۱۲۰ کیلووات (۵۴ فوت) فلکسینوکس (Flexinox) با دبی آبگرم ۱۱۵ لیتر در دقیقه مناسب برای استخر تا ۱۳۰ متر مکعب
گارانتی :
نوین مبدل تهران
مدت گارانتی :
۱۲ ماهه
نصب رایگان : ندارد

قیمت همکار / عمده : استعلام قیمت

برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید

《محصولاتی که مشخصات آن در سایت نمیباشد بر اساس سفارش مشتری پذیرفته وساخته میشود.》

  • توضیحات محصول :

مبدل حرارتی در واقع وسیله ای است برای انتقال حرارت بهینه از یک سیال به سیال دیگر که به صورت غیر مستقیم به کار می رود. در مبدل های حرارتی پوسته و لوله یک جریان از داخل لوله ها یا تیوپهای صاف حرکت کرده و جریان دیگر در بین و اطراف تیوپها و در درون پوسته در حرکت میباشد به وسیله بافل ها در یک مسیر مشخص هدایت می شود. مبدل های آب به آب ساده ترین و پر کاربرد ترین روش گرم کردن آب استخر ها می باشند. استفاده از سختی گیر برای تداوم کارایی مبدل های حرارتی و جلوگیری از تشکیل رسوب بر روی تیوپ ها و سطوح داخلی انتقال حرارت، بسیار مفید است. مبدل های گرمایشی برای تامین آب گرم اویله نیاز به یک سیستم گرمایشی همچون دیگ آبگرم دارند.

مبدل های حرارتی پوسته و لوله فلکسینوکس در رنج ۲۰ الی ۲۰۰ کیلووات و بدنه استیل ۳۱۶ با وزن بسیار کم تولید میشوند. این مبدل ها در دو قطر ۸۰ و ۱۰۱ میلیمتری بسته به مدل بوده و می تواند بصورت تکی یا سری (برای افزایش خروجی) بسته شوند.آب داغ اولیه مبدل های حرارتی را از دیگ آبگرم، هیت پمپ، سیستم های خورشیدی و … تامین میشوند.