مبدل حرارتی ۶۰ کیلو وات ایمکس
مبدل حرارتی استخری ایمکس (EMAUX) مدل HE60 با ظرفیت حرارتی ۶۰ KW و دبی آبگرم ۳۰ لیتر در دقیقه مناسب برای استخر تا ۶۰ متر مکعب

نوع :استخری
کاربری :گرمایش استخر
جنس :استیل ۳۱۶
توان خروجی – Kw :۶۰
ظرفیت گرمایشی – BTU/h :۲۰۰.۰۰۰
حداکثر دبی – M3/h :آبگرم ۱.۸-آبسرد ۱۵
ابعاد – mm :۴۸۰×۱۳۳Ø
وزن – Kg :۵.۲
کانکشن ورودی – inch : ۱
کانکشن خروجی – inch :½ ۱
کشور سازنده : استرالیا
گارانتی :اصالت و سلامت کالا
مدت گارانتی :۷ روز ضمانت بازگشت کالا
نصب رایگان :ندارد

 

قیمت همکار / عمده : استعلام قیمت

برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید

《محصولاتی که مشخصات آن در سایت نمیباشد بر اساس سفارش مشتری پذیرفته وساخته میشود.》

  • توضیحات محصول :

مبدل حرارتی استخر ایمکس در ۴ ظرفیت ۴۰ ، ۶۰ ، ۷۵ و ۱۲۰ کیلو وات تولید می شود . گرمایش آب استخر و جکوزی از نوع تمام استیل ۳۱۶ ، با ضخامت پوسته ۱.۵ میلی متر است و تیوب های به ضخامت ۵.۶ میلی متر مناسب برای استخر های تا ۴۵۰ متر مکعب می باشند
مبدل حرارتی استخر ایمکس دارای پایه های نصب استیل ۳۱۶ به تعداد دو عدد به همراه بست مخصوص می باشد

مبدل حرارتی استخر ایمکس در درون لوله هایش دارای فین های جهت تغییر مسیر و تماس بیشتر آب با لوله ها می باشد . بدنه مبدل حرارتی استخر ایمکس با پوشش رنگ صنعتی به ضخامت ۵.۲ میلی متر پوشانده شده است .

لوله های داخلی مبدل حرارتی استخر ایمکس به سایز ۱۰ میلی متر می باشند که بصورت تک پاس داخل پوسته اجرا شده اند . تمامی لوله های داخل مبدل حرارتی استخر ایمکس از نوع بدون درز و استیل ۳۱۶ مجهز به Restrictros محدود کننده های جریان (فین از داخل ) می باشند تا ضریب انتقال حرارت را به حداکثر برساند .

قطر پوسته اصلی مبدل حرارتی استخر ایمکس در تمامی مدل ها معادل ۱۳۲ میلی متر است . لوله های داخلی مبدل حرارتی استخر ایمکس کاملا ضد اسید از جنس استیل ۳۱۶ است که جوشکاری آن ها با دقت و با حفاظ خارجی روی جوش انجام شده است .

مبدل حرارتی استخر ایمکس امکان نصب در انواع سیستم های هیت پمپ ، دیگ آبگرم و یا پانل های خورشیدی را دارا می باشد . فشار تست قسمت آب استخر مبدل حرارتی استخر ایمکس معادل ۱۰ بار و قسمت آبگرم معادل ۵ بار می باشد .

محل نصب مبدل حرارتی استخر ایمکس

مبدل حرارتی استخر ایمکس مانند سایر گرمکن های دیگر پس از سیستم پمپ و فیلتراسیون و قبل از سیستم ضد عفونی استخر می باشد .