منبع انبساط بسته
مدل :
Nmt 3 eb
لیتراژ :
۳۰۰ لیتری
ضخامت ورق: ۵_۶ mm

قیمت همکار / عمده : استعلام قیمت

برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید

《لیتراژ محصولاتی که مشخصات آن در سایت نمیباشد بر اساس سفارش مشتری پذیرفته وساخته میشود.》

  • توضیحات محصول :

منبع انبساط بسته نوین مبدل تهران

در سیستم های حرارتی و برودتی که امکان نصب منبع انبساط باز وجود نداشته باشد و یا دمای کار سیستم در حدی باشد که خارج از محدوده کاری سیستم های انبساط باز باشد از منبع انبساط بسته استفاده می شود.
منبع انبساط بسته نوین مبدل تهران بصورت استوانه در نوع افقی یا عمودی تولید می شود در قسمت پایین آن آب و در قسمت بالای آن گاز گرفتگی مانند …. یا هوای فشرده برای اعمال فشار به آب قرار می گیرد.

منبع انبساط بسته با رعایت اصول نصب در داخل فضای موتورخانه و روی قسمت مکش پمپ سیرکولاتور نصب می شود. منبع انبساط بسته نوین مبدل تهران از ظرفیت ۲۰۰ تا ۲۰۰۰ لیتر با ضخامت ۴ تا ۱۰ میلی متر بسته به فشار کاری سیستم تولید می شود. امکان سفارش منبع انبساط بسته نوین مبدل تهران تا ظرفیت ۱۰۰۰۰ لیتر و ضخامت ۱۵ میلی متر امکان پذیر است.

منبع انبساط بسته نوین مبدل تهران به صورت استوانه عمودی یا افقی با عدسی های لبه دار جهت ( جلوگیری از اعمال فشار سیستم به نقاط جوشکاری منبع انبساط بسته)با رعایت استانداردهای جهانی تولید میشود.
منبع انبساط بسته بامین تهویه از ورق گالوانیزه گرم با تعداد ۱۰ عدد اتصال روی بدنه منبع انبساط از جمله ورودی آب، تخلیه، سطح منبع، کنترل سطح، ورودی گاز(ازت)، شیر اطمینان و گیج فشار تولید می شود.
با توجه با اعمال فشار بیشتر به قسمت های عدسی دستگاه منبع انبساط نوین مبدل تهران ، ضخامت عدسی های منبع به نسبت دیواره در ظرفیت های بالاتر می بایست بیشتر باشد. تا منبع انبساط بسته تحمل کافی در برابر فشار را داشته باشد.

انتخاب ظرفیت منبع انبساط بسته نوین مبدل تهران

جهت محاسبه ی ظرفیت منبع انبساط بسته نوین مبدل تهران کافیست حجم آب موجود در سیستم را در ضریب A ضرب کرده و بر عدد صد تقسیم کنیم. ضریب A در جدول زیر برای شرایط کاری در دمای ۱۸۰ درجه فارنهایت می باشد.

پیشنهادات زیر را می توان به عنوان معیارهای انتخاب و نصب منبع انبساط بسته در نظر گرفت.

بهترین محل اتصال لوله منبع انبساط از نقطه نظر فنی و اقتصادی در مدار لوله خروجی آب از دیگ و قبل از اتصال به مکش پمپ می باشد.

در ساختمان های بلند بهتر است منبع انبساط بسته در بالاترین طبقه ساختمان نصب شود تا ظرفیت آن کم شود.

در مواردی که با استفاده از هوای اتمسفریک ظرفیت منبع انبساط بسته بزرگ می شود، می توان از کمپرسور هوای فشرده استفاده نمود و با افزایش فشار مطلق هوای موجود در منبع انبساط قبل از پر کردن سیستم از آب، حجم منبع انبساط را کم کرد.

در سیستم های حرارتی با درجه حرارت آبگرم بیشتر از ۲۰۰ درجه فارنهایت و در سیستم هایی که فشار کار داخل منبع انبساط بسته بیشتر از حد معمول است، باید از منابع انبساطی که به جای هوا با گاز ازت کار می کنند، استفاده شود.

جهت انتخاب فشار کار طراحی شده دیگ باید دقت نمود که اگر پمپ پس از دیگ نصب شده است، فشار کار دیگ حداقل یک اتمسفر از فشار استاتیک بالاترین نقطه سیستم روی دیگ بیشتر باشد و چنانچه پمپ روی لوله برگشت و قبل از دیگ نصب شده است، ارتفاع آبدهی پمپ باید به فشار کار دیگ اضافه شود.

چنانچه ظرفیت منبع انبساط بسته بزرگ تر از مقدار معمول بوده و امکان نصب منبع انبساط در بالاترین نقطه و یا امکان تزریق هوای فشرده به داخل منبع نداشته باشد، می توان با افزایش فشار کار طراحی شده دیگ تا حدی ظرفیت منبع انبساط را کم کرد.

جهت جلوگیری از حل شدن سریع هوای داخل منبع انبساط بسته در آب سیستم باید علاوه بر شیر یا زانویی مخصوص منبع انبساط بسته از دستگاه جدا کننده هوا (Air Seprator) استفاده شود.

در موقع محاسبه ی منبع انبساط بسته سیستم های برودتی، از آنجا که ظرفیت منبع انبساط با استفاده از فرمول ها و روابط خیلی کوچک بدست می آید می توان سیستم برودتی را یک سیستم حرارتی فرض کرده و پس از انجام محاسبات ظرفیت منبع انبساط را حدود پنجاه درصد عدد محاسبه شده در نظر گرفت.

گارانتی منبع انبساط بسته نوین مبدل تهران

منبع انبساط بسته نوین مبدل تهران دارای ۳۶ ماه گارانتی می باشد .

با سپاس از اعتماد شما ، شرکت نوین مبدل تهران تولید کننده انواع تجهیزات تاسیساتی از جمله منبع انبساط نوین مبدل تهران تهویه با بهترین کیفیت ، گارانتی و خدمات پس از فروش معتبر می باشد.
کارشناسان شرکت نوین مبدل تهران با سالها تجربه در این زمینه آماده پاسخگویی و ارائه مشاوره به شما مشتریان گرامی می باشند. برای مشاوره و راهنمایی در خصوص نحوه انتخاب و خرید منبع انبساط بسته با نازل ترین قیمت با کارشناسان ما تماس بگیرید.