مدل : NMt 300
ضخامت ورق به mm :
با ورق ۴ میل گالوانیزه گرم
با ورق ۵ میل گالوانیزه گرم
با ورق ۶ میل گالوانیزه گرم
سطح حرارتی :
۹ فوت کویل مسی
قیمت همکار / عمده : استعلام قیمت

برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید

《لیتراژ منابعی که مشخصات آن در سایت نمیباشد بر اساس سفارش مشتری پذیرفته وساخته میشود.》

  • توضیحات محصول :

منبع کویلدار دستگاهی است که جهت تولید آب گرم مصرفی به وسیله اب گرم یا بخار طراحی و ساخته می شود . بصورتی که آب گرم یا بخار تولید شده توسط بویلر به قسمت کویل ( دسته لوله رفت و برگشتی ) منبع کویلی هدایت شده و بوسیله تبادل حرارت سیال داخل کویل و سیال خارج کویل ( آب سرد شهر ) آب گرم مصرفی تامین می گردد .

منبع کویلدار ایستاده

منبع کویلدار نوین مبدل تهران به دو صورت افقی و عمودی بسته به نیاز و محل نصب طبق استاندارد های جهانی ASME و BS طراحی و ساخته می شوند .

منبع کویل دار نوین مبدل تهران از دو جز اصلی بدنه و کوئل تشکیل شده است . جنس بدنه کویل دار از ورق گالوانیزه گرم مختص ساخت مخازن تحت فشار طبق استاندارد DIN17155 و یا در فشارهای بالاتر از ورق فولادی ST37 با ضخامت بالا و با پوشش رنگ اپوکسی خوراکی از داخل و رنگ صنعتی از خارج ساخته می شوند . ضخامت ورق های فولادی در ساخت منبع کویل دار نوین مبدل تهران بر حسب دما و فشار کاری و ضریبی جهت خوردگی سیال گرم شونده طبق استاندارد مخازن تحت فشار طراحی و ساخته می شوند . عدسی های ابتدا و انتهای منبع کویل دار نوین مبدل تهران از نوع پرس شده محدب لبه دار می باشند تا فشار وارد به نقاط جوشکاری ( اتصال بدنه به عدسی ) به حداقل برسد . بدنه منبع کویل دار نوین مبدل تهران میبایست دارای نقاط اتصال جهت ورود اب سرد – خروج اب گرم – برگشت آبگرم مصرفی – شیر اطمینان – ترموستر – پرش گیج – تخلیه باشد . منبع کویل دار ایستاده نوین مبدل تهران دارای پایه فولادی جهت استقرار و نصب و منبع کویل دار افقی می بایست در محل نصب توسط ساپورت و تسمه مهار گردد . کویل های منبع کویل دار ایستاده نوین مبدل تهران از لوله های مسی و استیل با قطر ۳/۴ و ۸/۷ به ضخامت مناسب نسبت به سیال عامل گرم کننده انتخاب و ساخته می شوند ( گرم شونده با آب ۰.۷ گرم شونده با بخار ۰.۹ میلی متر و ۱/۲ میلی متر  )

سطح کویل حرارتی یکی از مهمترین موارد طراحی و ساخت منبع کویل دار است در منبع کویل دار نوین مبدل تهران از میزان استاندارد سطح کویل به ازای ظرفیت منبع استفاده می شود . تیوپ شیت و غلاف کویل مسی از فولاد و عدسی کویل منبع کویل دار از چدن مناسب مخازن با فشار و دمای کار بالا طراحی و ساخته می شوند .

مزایای منبع کویل دار ایستاده نوین مبدل تهران :

  • داشتن حجم ذخیره آبگرم مصرفی
  • سهولت در نگهداری و راهبری
  • پایین بودن میزان رسوب گیری بدلیل نبود منافذ کوچک نسبت به مبدل های صفحه ای
  • محصور بودن کامل سطح انتقال حرارت
  • طول عمر بالا

محاسبه و انتخاب منبع کویل دار ایستاده :

هنگام انتخاب منبع کویل دار نوین مبدل تهران حتما باید ابعاد درب موتورخانه را با ابعاد منبع کویل دار تطبیق داد . ایستاده یا افقی بودن منبع کویل داربا توجه به ابعاد محل نصب در بسیار از موارد جهت استفاده بهینه از فضای موتورخانه در ازای وجود حجم قابل قبول آبگرم ذخیره از منبع کویل دار تهویه با سطح کویل حرارتی بالاتر و در بعضی موارد به استفاده از دو کویل جهت بالا بردن سطح انتقال حرارت استفاده می گردد .

کویل دوم در منابع کویل دار :

از کویل دوم در منابع کویل دار جهت :

  1. گردش آب سیستم خورشیدی
  2. چرخش موارد بازیافت انرژی
  3. گردش آب دیگ موتورخانه استفاده می گردد.